АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ ПОДАТКОВОГО ПРОГНОЗУВАННЯ ТА ПЛАНУВАННЯ В УКРАЇНІ
Анотація
Кізима А. Я. Актуальні аспекти податкового прогнозування та планування в Україн.
Визначено негативні моменти податкового прогнозування тапланування. Охарактеризовано основні чинники, які впливають на стан виконання плану податкових надходжень і окреслено напрямки вдосконалення процессу податкового планування та прогнозування в ринкових умовах господарювання.
Kizyma A. Actual aspects of tax forecasting and planning in Ukraine.
Certainly negative moments of tax prognostication and planning. Basic factors which influence on the state of implementation of plan of taxes receipts and outlined directions of perfection of process of the tax planning and prognostication in the markets conditions of menage are described.
Посилання
Андрущенко В. Л. Фінансова думка Заходув ХХ столітті (Теоретична концептуалізація і наукова проблематика державних фінансів). – Львів : Каменяр, 2000. – 303 с.
Базілінська О. Деякі аспекти бюджетно-податкової політики в сучасних умовах // Економіка України. – 2004. – № 12. – С. 26–30.
Вишневський В., Липницький Д. Оцінка можливостей зниження податкового тягаря // Фінанси України. – 2000. – № 1. – С. 93–105.
Кізима А. Я. Планування та прогнозування податкових надходжень : Навчальний посібник. – Тернопіль : Воля, 2005. – 248 с.
Коляда Т., Прозоров Ю. Налоговая амнистия – украинские перспективы // Финансовый директор. – 2003. – № 3. – С. 29–34.
Концепція реформування податкової системи України // http:// www.taxes.kiev.ua.
Крисоватий А. І., Кізима А. Я. Податковий менеджмент : Навчальний посібник. – Тернопіль : Карт-бланш, 2004. – 304 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).