ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ПОБУДОВИ ЄДИНОЇ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ
Анотація
Микитюк І. С. Основні вимоги до побудови єдиної системи державного фінансового контролю.
Розглянуто концептуальні підходи щодо визначення вимог побудови Єдиної системи державногофінансового контролю та визначено власну позицію з цього питання.
Mykytiuk I. Main requirements for the formation of the unified system of state financial control.
Methodological approaches as to the defining requirements for the formation of the unified system of state financial control are considered and the position of the author on this problem is described.
Посилання
Базась М. Ф. Методика та організація фінансового контролю : Підручник. – К. : МАУП, 2004. – 440 с.
Валчихин В. Г. Европейская организация внешних контрольных органов (ЕВРОСАИ) // Контроллинг. – 1991. – № 4. – С. 40–45.
Германчук П. К., Стефанюк І. Б., Рубан Н. І., Александров В. Т. Назарчук О. І. Державний фінансовий контроль ревізія та аудит. – К. : НВП “АВТ”, 2004. – 424 с.
Иванов В. Высший контрольный орган Франции – Суд счетов // Контроллинг. – 1991. – № 3. – С. 35–38.
Чернявский В. С. Государственный финансовый контроль : проблемы эффективности // Финансовое право. – 2004. – № 4. – С. 16.
Шохин С. О., Веронина Л. И. Бюджетный финансовый контроль и аудит. Теория и практика применения в России : Науч.-метод. пособие. – М.: Финансы и статистика, 1997. – 240 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).