СТВОРЕННЯ КООПЕРАТИВНОЇ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ ДЛЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ АГРАРНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ
Анотація
Гончаренко В. В. Створення кооперативної банківської системи для обслуговування аграрного сектору економіки.
Розкрито особливості соціально-економічної природи кооперативних банків, дос- ліджено причини їх відсутності в банківській системі України, розроблено мето- дологічні підходи формування національної системи аграрних кооперативних банків.
Honcharenko V. V. Formation of cooperative banking system for services agricultural sector of economy.
In clause features of the social and economic nature of cooperative banks are opened, the reasons of their absence in bank system of Ukraine are investigated, methodological approaches of formation of national system of agrarian cooperative banks are developed.
Посилання
Гончаренко В. В. Кредитна кооперація. Форми економічної самодопомоги сільського і міського населення у світі та в Україні (теорія, методологія, практика). – К.: Глобус, 1998. – 330 с.
Гончаренко В. В. Неприбуткова економічна природа кредитних спілок та кооперативних банків // Вісник НБУ. – 2002. – № 5, С. 29–31.
Перша звітність кредитних спілок до Держфінпослуг // Україна-Бізнес. – 2004. – № 27.
Гончаренко В. В. Концептуальні підходи щодо створення системи аграрних кооперативних банків в Україні // Проблеми фінансової підтримки малих і середніх підприємств на селі / За ред. М. Я. Дем’яненка. – К.: ННЦ ІАЕ, 2004. – С. 154–156
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).