ГЛОБАЛІЗАЦІЯ ТА ШЛЯХИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОЇ БАНКІВСЬКОЇ СИСТЕМИ
Анотація
Гуцал І. С. Глобалізація та шляхи розвитку вітчизняної банківської системи.
Розглянуто напрями розвитку сучасного банківського бізнесу в контексті глобальних фінансових процесів. Висвітлено проблеми участі вітчизняних комерційних банків у світових інтеграційних процесах, активізації інвестиційної активності та розширенні банківського бізнесу. Основну увагу зосереджено на підвищенні якості менеджменту вітчизняних комерційних банків.
Hutsal I. S. Globalization and ways for of development of national banking system.
The Considered directions of the development of the modern bank business in context of the global financial processes. Visvitleno problems of the participation of the domestic commercial banks in world integrations process, in activations of the investment activity, in expansion of the bank business. The Main attention concentrated quality on increasing of management of the domestic commercial banks
Посилання
Деринг Ханс-Ульрих. Универсальный банк – банк будущего. Финансовая стратегия на рубеже века: Пер. с нем. – М: Метод. отношения, 1999. – 384 с.
Руденко И. Кредиты дешевыми не будут… пока // Финансовый директор. – 2002. – № 3. – С. 38–40.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).