ФОРМУВАННЯ РЕЗЕРВІВ БАНКУ ЗА КРЕДИТНИМИ ОПЕРАЦІЯМИ В КОНТЕКСТІ ДОВГОСТРОКОВОГО КРЕДИТУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
Анотація
Дремова У. В. Формування резервів банку за кредитними операціями в контексті довгострокового кредитування інвестиційних проектів.
Розглянуто проблеми формування та проаналізовано динаміку резерву за кредитними операціями під впливом зміни кредитоспроможності позичальника з урахуванням специфіки довгострокового кредитування інвестиційних проектів.
Dremova U. Bank reserves formation of credit transactions within long-term loans of investment projects.
Bank reserves formation of credit transactions and its dynamics under the influence of borrower creditworthiness change with peculiarities of long-term loans of investment projects taking into consideration are considered.
Посилання
Положення НБУ “Про порядок формування і використання резерву для відшкодування можливих втрат за кредитними операціями банків” № 279 від 06.07.00 р.
Постанова Правління НБУ “Про затвердження змін до Положення про порядок формування і використання резерву для відшкодування можливих втрат за кредитними операціями банків” № 414 від 27.08.2004 р.
Бурдюгов А. Порядок розрахунку коефіцієнта ризику і норми резервування банку при кредитуванні інвестиційних проектів // Вісник НБУ. – 2005. – № 1. – С. 4–7.
Прасолова С. Особливості формування кредитної політики банків України при довгостроковому інвестуванні // Вісник НБУ. – 2004. – С. 58–61.
Федоренко В., Мажуга А. Інвестиційне кредитування і кількісна оцінка ризику реалізації проекту // Економіка України. – 2005. – № 12. – С. 34–40.
Вожжов А. П., Дремова У. В. Влияние финансовых потоков заемщика на его кредитоспособность при инвестиционном кредитовании / Сборник научных трудов Черкасского государственного технологического университета. Сер. : Экономические науки, Вып. 14. – Черкассы : ЧДТУ, 2005. – С. 215–223.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).