РИЗИКИ СПОЖИВЧОГО КРЕДИТУВАННЯ ТА НАПРЯМИ ЇХ ОБМЕЖЕННЯ
Анотація
Кудряшов С. В. Ризики споживчого кредитування та напрями їх обмеження.
Проаналізовано загальносвітову практику ризиків споживчого кредитування. Досліджено взаємодію банків і страхових компаній у сфері страхування іпотечних операцій, автокредитування, ризиків неповернення кредитів та інших видів ризиків. Визначено ключові напрямки мінімізації банківських ризиків в Україні за рахунок використання типових кредитних програм.
Kudryashov S. Risks of consumer crediting and trends of their limitation.
The world practice of risks of the consumer crediting is analysed. The author researches the co-operation between banks and insurance companies in the field of mortgage transactions insurance, auto crediting, repayment risks and other types of risks. The basic directions of bank risks minimization in Ukraine due to the use of the typical credit programs are determined.
Посилання
Динаміка фінансового стану банків України на 1 січня 2006 // Вісник НБУ. – 2006. – № 2. – С. 50.
Гусев Ю. Чтобы не платить по собственным обязательствам, страховые компании используют целый арсенал уловок // Бизнес. – 2006. – № 20. – С. 50–54.
Недилько А. В банк – за страховкой, в страховую компанию – с депозитом // Банковская практика за рубежом. – 2004. – № 5. – С. 42–46.
Потійко Ю. Теорія і практика управління різними видами ризиків у комерційних банках // Вісник НБУ. – 2004. – № 4. – С. 58–60.
Стародубцева Е. Б., Сидоров В. В. Потребительское кредитование в России // Банковские услуги. – 2006. – № 6. – С. 14.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).