ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВОГО ПЛАНУВАННЯ ФІНАНСОВОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ
Анотація
Сіленков Б. В. Впровадження програмно-цільового планування фінансового розвитку регіону.
Розкрито проблемні аспекти впровадження програмно-цільового методу. Виявлено низку недоліків даного методу планування на регіональному рівні в Україні та окреслено шляхи вирішення існуючих проблем за умови підвищення ефективності стратегічного планування на регіональному рівні.
Silenkov B. Introduction of program-purpose-oriented planning of financial development of the region.
The problem aspects of program-purpose-oriented method introduction are developed. The disadvantages of the given method of planning on regional level in Ukraine are shown. And the ways of existent problems on condition of efficiency increase of strategic planning on regional level are outlined.
Посилання
Зайчикова В. В., Романтів І. Я. Показники оцінки ефективності діяльності органів місцевого самоврядування // Наукові праці НДФІ – 2005. – № 4 (33) – С. 42–54.
Павлюк К. В. Проблеми розвитку програмно-цільового методу у бюджетному процесі // Наукові праці НДФІ – 2005. – № 4 (33) – С. 42–54.
Бюджетна політика у контексті соціально-економічного розвитку України. Т. 4. Програмно-цільовий метод у бюджетному процесі. – К. : НДФІ, 2004. – 368 с.
Мітюков І. О. Бюджетна реформа і основні напрями вдосконалення бюджетної політики та політики держави у сфері публічних фінансів // Доповіді, виступи міжнар. наук.-практ. конф “Бюджетна реформа в Україні : проблеми та шляхи їх розв’язання”. – К. : НДФІ, 2001. – С. 35–46.
Хакет Р. Програмно-цільовий метод. Program Budgeting Manual, Barents Group, 1999. – 112 c.
Тимошенко И. Г. Бюджетный процесс в зарубежных странах (сборник обзоров). – М. : 2003, РАН. – С. 45–49.
Павлюк К. В. Бюджеті бюджетний процес в умовах транзитивної економіки України : Монографія. – К. : НДФІ, 2006. – 584 с.
Домограй В., Пархоменко Н. Соціально-економічні пріоритети стратегічного планування на регіональному рівні // Економіст. – 2006. – № 7. – С. 44–47.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).