СТРАТЕГІЯ ПЕРЕРОЗПОДІЛУ ВАЖЕЛІВ НА МІЖНАРОДНИХ ФІНАНСОВИХ РИНКАХ: США, ЄВРОПА, КИТАЙ
Анотація
Співак І. В. Стратегія перерозподілу важелів впливу на міжнародних фінансових ринках: США, Європа, Китай.
Значні коливання цін на сиру нафту, та фондових індексів і подальші зміни в кон’юнктурі світової економіки дедалі частіше пов’язують зі зростаючою економічною потужністю Китаю. Однак сам він не поспішає змінювати своїх позицій щодо стабільного фіксованого курсу юаня, нарощування міжнародних резервів та скорочення попиту на сировину. Тому в даному випадку варто навчитися правильно оцінювати ситуацію, що склалася, а також адекватно реагувати на неї.
Spivak I. V. Redistribution strategy of control-levels at international financial markets: USA, Europe, China.
The considerable price-waves on rock-tar, oscillation of fund indexes and change, in stating of affairs a peace economy all often link to the increasing force of China. However itself China does not hurry to change its the positions in relation to the stable fixing course of yuan, increase of international backlogs and abbreviation of demand on the raw material. That is why now needed to learn correctly to estimate a situation, that folded, and also adequately to react on her.
Посилання
Лямец С. Ударная волна // Киевские ведомости. – 2004. – № 102 (3199), 18 мая.
Закиянов Д. Когда прогремит гром // Киевские ведомости. – 2004. – № 191 (3288), 9 ноября.
Закиянов Д. Пекин сменил тенденцію // Киевские ведомости. – 2004. – № 102 (3199), 18 мая.
Мировая экономика: глобальные тенденции развития // Еженедельный новостной выпуск (2 ч.). – 2003. –№384, 24 ноября.
Інтерв’ю Голови Народного банку Китаю агентству “Сіньхуа” щодо обмінного курсу китайського юаню Женьміньбі (ЖМБ) та торгового балансу Китаю. – 2004.
Крупнов Ю. Четверта світова війна // www.kroupnov.ru/5/58_1.shtml, 09.11.2003.
Ралли евро-доллар. Круглый стол в редакции “Завтра”//www.zavtra.ru.
Полтеровіч В., Попів В. Валютні резерви та економічне зростання // www.russ.ru.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).