МЕТОДИКА ВІДБОРУ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДЛЯ ДОКУМЕНТАЛЬНИХ ПЕРЕВІРОК
Анотація
Швабій К. І., Новицька Н. В. Методика відбору платників податків для документальних перевірок.
Визначено сутність податкового ризику. На основі запропонованого тлумачення ризику рекомендовано методику відбору платників податків для документальних перевірок, яка може використовуватися підрозділами податкового аудиту державної податкової служби України.
Shvabiy K., Novitska N. Methods of taxpayer selection for documentation control.
The essence of tax risk is studied and defined. On the basis of the proposed explanation of the risk, methods of taxpayer for documentation control are recommended. Those methods can be used by tax audit departments of the State Tax Service of Ukraine.
Посилання
Закон України “Про державну податкову службу в Україні” від 4 грудня 1990 року № 509-XII.
Doing Business – The World Bank Group. http://www.doingbusiness.org/ExploreTopics/PayingTaxes/CompareAll.aspx.
Андрущенко В. Л. Фіскальне адміністрування як наука і мистецтво // Фінанси України. – 2003. – № 6. – С. 27–35.
Жеребних А. М., Онишко С. В. Проблема збирання податків в Україні : стан та шляхи розв’язання // Фінанси України. – 2001. – № 7. – С. 104–108.
Чугаєв А., Волков Ю. Аналіз суб’єктів господарювання за даними податкових декларацій // Науковий вісник Національної академії ДПС України, № 5 (27). – 2004. – С. 132–143.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).