РИЗИКИ У ПОДАТКОВОМУ ПРОГНОЗУВАННІ ТА ПЛАНУВАННІ
Анотація
Кізима А. Я. Ризики у податковому прогнозуванні та плануванні.
Розкрито зміст поняття ризик. Окреслено основне коло чинників, які мають вплив на процес прогнозування і планування податкових надходжень. Визначено напрямки зменшення ймовірності виникнення ризиків у процесі прогнозування і планування основних податків, зборів і обов’язкових платежів.
Kizyma A. Risk in fiscal policy prognostification and planning.
The article tells what risk is. Main factors which influence the process of prognostication and planning of taxes receipts are outlined. Ways of diminishing probable risks in the process of prognostication and planning basic taxes, duties and obligatory payments are determined.
Посилання
Десятнюк О. М. Моніторинг податкових ризиків (навчально-методичний посібник для слухачів Центру підготовки магістрів). – Тернопіль : “Воля”, 2003. – 152 с.
Іванов Ю. Б., Крисоватий А. І., Десятнюк О. М. Податкова система : Підручник. – К. : Атіка, 2006. – 920 с.
Кізима А. Я. Планування та прогнозування податкових надходжень : Навчальний посібник. – Тернопіль : Воля, 2005. – 248 с.
Крисоватий А. І., Кізима А. Я. Податковий менеджмент : Навчальний посібник. – Тернопіль : Карт-бланш, 2004. – 304 с.
Пасічник Ю. В. Бюджетний потенціал економічного зростання в Україні : Монографія. – Донецьк : ТОВ “Юго-Восток”, 2005. – 642 с.
Податок на додану вартість та прогнозування його надходжень до бюджету : Монографія / М. Я. Азаров, Ф. О. Ярошенко, Г. І. Єфименко та ін. – К. : НДФІ, 2004. – 344 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).