ДОСУДОВА САНАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ
Анотація
Даниленко Т. П. Досудова санація підприємств.
Розглянуто суть досудової санації підприємства, її відмінні ознаки від санації в межах судових процедур, критерії успішного проведення досудової санації, а також проблеми формування джерел для її здійснення.
Danylenko T. P. Pre-juridical sanation of enterprises.
The essence of before-law sanation of the firm, criterions of it’s successful leading and problems of creation of sources for it’s accomplishment are considered in article.
Посилання
Закон України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” від 30 червня 1999 р. № 784 – XIV (із змінами та доповненнями) // Законодавство України про банкрутство та судова практика / Упоряд. Б. М. Поляков. – К.: Концерн “Видавничийдім“ІнЮре”, 2003.–С. 12–85.
Постанова Кабінету Міністрів України “Про Затвердження Порядку проведення досудової санації державних підприємств” від 17 березня 2000 р. № 515 // Законодавство України про банкрутство та судова практика / Упоряд. Б. М. Поляков. – К.: Концерн “Видавничий дім “Ін Юре”, 2003. – С. 233–234.
Терещенко О. О. Фінансова санація та банкрутство підприємств: Навч. посібник. – К.: КНЕУ, 2000.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).