ПРОБЛЕМИ БЮДЖЕТНОГО ФІНАНСУВАННЯ НАУКИ ТА ОСВІТИ В УКРАЇНІ
Анотація
Затонацька Т. Г. Проблеми бюджетного фінансування науки та освіти в Україні.
Досліджено динаміку та стан бюджетного фінансування науки й освіти, обґрунтовано пропозиції щодо структури та обсягів цих видатків.
Zanonas’ka T. The problems of budget financing of science and education of Ukraine.
The article deals with dynamics and condition of budget financing of the science and education. The propositions of increasing of the effectives of such expanses are developed.
Посилання
Луніна І. О. Державні фінанси та реформування міжбюджетних відносин. – Монографія. – К : Наукова думка. – 2006. – 432 с.
Плескач В. Л., Затонацька Т. Г. Електронна комерція : Підручник. – К. : Знання, 2007. – 535 с.
Проект “Податкового кодексу України”. http://minfin.gov.ua/control/discussion/ codex
Чухно А. А. Державний бюджет і ефективність економіки / Наукові праці НДФІ. – № 2 (35). – 2006. – С. 26–32.
Шорічні звіти Департаменту консолідованої звітності Міністерства фінансів України про виконання Зведеного бюджету України.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).