УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ДЕРЖАВНОГО БОРГУ: ВІД ТЕОРЕТИЧНИХ КОНЦЕПЦІЙ ДО ПРАКТИЧНИХ КРОКІВ В УКРАЇНІ
Анотація
Висоцький В. В., Калитчук В. М., Драчук Ю. В., Котович Т. Г. Управління ризиками державного боргу: від теоретичних концепцій до практичних кроків в Україні.
Обґрунтовано сутність ризиків, пов’язаних з державним боргом. Ідентифіковано види та проведено класифікацію таких ризиків. Проаналізовано чинники та наслідки деструктивного впливу ризиків державного боргу, що зумовлюють збільшення витрат державного бюджету на його обслуговування і погашення та зменшення можливостей фінансування бюджету за рахунок боргових джерел.
Vysotskyy V., Kalytchuk V., Yuriy Drachuk Yu., Kotovych T.
Management of national debt risks: from theoretical conceptions to the practical steps in Ukraine.
The essence of risks connected with the national debt is proved. Such risks types are identified and the classification is conducted. It is analyzed factors and consequences of destructive influence of national debt risks which predetermine expenses increasing of the state budget on its maintenance and redemption, and diminishing of budget financing possibilities due to debt sources.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).