ПРАГМАТИЗМ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВНИХ ЗАПОЗИЧЕНЬ В УКРАЇНІ ТА ЗАВДАННЯ ФОРМУВАННЯ ЕФЕКТИВНОЇ БОРГОВОЇ СТРАТЕГІЇ ДЕРЖАВИ
Анотація
Кукурудза О. В. Прагматизм політики державних запозичень в Україні та завдання формування ефективної боргової стратегії держави.
Проаналізовано структуру державного боргу України. Здійснено оцінку впливу державного боргу на макроекономічний розвиток держави. Розроблено рекомендації щодо формування ефективної боргової стратегії України.
Kukurudza O. Pragmatism of the state borrowing policy in Ukraine and the tasks of effective state debt strategy forming.
The structure of Ukrainian state debt is analyzed. The estimation of state debt influence on the state macroeconomic development is carried out. The recommendations for the forming of effective Ukrainian debt strategy are done.
Посилання
Щербина І. Ф., Рудик А. Ю., Бабич Т. С., Зубенко В. В. Бюджетний моніторинг : Аналіз виконання бюджету за 2006 рік. / Проект «Реформа місцевих бюджетів в Україні», RTI International – К. : 2006. – 148 с.
www.minfin.gov.ua.
www.treasury.gov.ua.
www.ukrstat.gov.ua.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).