ЗАКОНОДАВЧІ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ СПРОЩЕНОЇ СИСТЕМИ ОПОДАТКУВАННЯ
Анотація
Савка В. В. Законодавчі невизначеності спрощеної системи оподаткування.
Розглянуто організаційно-правові засади оподаткування суб’єктів підприємницької діяльності. Визначено основні проблеми функціонування спрощеної системи оподаткування. Окреслено шляхи підвищення ефективності правового регулювання у цій сфері.
Savka V. Legislative vaguenesses of the simplified taxation’s system.
Organizational and legal principles of entrepreneurial activity agents’ taxation are considered. Basic issues of the simplified taxation system functioning are defined. The ways of increase of the legal regulation effectiveness in this sphere are carried out.
Посилання
Господарський кодекс України від 16.01. 2003 р. № 436-IV // www.rada.gov.ua.
Цивільний кодекс України від 16.01. 2003 р. № 435-IV // www.rada.gov.ua.
Закон України “Про державну підтримку малого підприємництва” від 19.10.2000 р. № 2063 – ІІІ // www.rada.gov.ua.
Закон України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, із змінами та доповненнями від 09.07.2003 р. № 1058-IV // www. rada.gov.ua.
Указ Президента України “Про внесення змін до Указ Президента України від 3 липня 1998 року № 727 “Про спрощену систему оподаткування, обліку і звітності суб’єктів малого підприємництва” від 28 червня 1999 року № 746/99 // www.rada. gov.ua.
Триває обговорення проекту Податкового кодексу // Вісник податкової служби України. – 2007. – № 33. – С. 5-6.
Щомісячний моніторинг виконання зведеного, державного і місцевих бюджетів України станом на 01.06.07 р. : підготовлено Групою бюджетної та фіскальної політики. – Київ, 2007. – 44 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).