ПОДАТКИ ЯК ЕЛЕМЕНТИ ФІНАНСОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ СОЦІАЛЬНО-РИНКОВОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ
Анотація
Кощук Т. В. Податки як елементи фінансової інфраструктури соціально-ринкового державотворення.
Досліджено закономірності встановлення рівня оподаткування, співвідношення різних видів податків у податковій структурі та управлінські аспекти функціонування фіску в умовах розвинутої ринкової і транзитивної економік. Запропоновано концепцію формування оптимальної податкової складової фінансової інфраструктури ринкових соціально-економічних пе- ретворень в Україні.
Koshchuk T. Taxes as the elements of financial infrastructure of the social market state creation.
Conformities of taxation level introduction, correlation of different types of taxes in a tax structure and administrative aspects of fisc functioning within developed market and transitive economies are investigated. The concept of optimum tax constituent forming of financial infrastructure of market socioeconomic transformations in Ukraine is offered.
Посилання
epp.eurostat.ec.europa.еu. на 12.07.2007.
www.minfin.gov.ua на 21.09.2007.
Андрущенко В. Л. Фінансова думка Заходу в ХХ столітті : (Теоретична концептуалізація і наукова проблематика державних фінансів). – Львів : Каменяр, 2000.
Льовочкін С. В. Макроекономічна стабілізація в Україні у контексті економічного зростання. – К. : Науково-видавничий центр “Наша культура і наука”, 2003.
Tax Policy Handbook. IMF. Wash., 1995.
Никитин С., Никитин А., Степанова М. Налоговые льготы, стимулирующие предпринимательскую деятельность в развитых странах Запада // МЭиМО. – 2000. – № 11.
Taxing Wages, 1998–1999. Paris, 2000.
Leibfrits W., Thornton J., Ribbee A. Taxation and Economic Performance. Paris, 1997.
Статистичний щорічник України за 2004 рік / За ред. О. Г. Осауленка. – К. : Консультант, 2005.
Никитин С., Глазова Е., Степанова М. Косвенные налоги : опыт развитых стран // МЭиМО. – 1999. – № 2.
Никитин С., Глазова Е., Степанова М. Социальные налоги : опыт Запада // МЭиМО. – 2003. – № 5.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).