ФІСКАЛЬНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ
Анотація
Новосад Л. Я. Фіскальне адміністрування в Україні: проблеми теорії та практики.
Розглянуто сутність і призначення фіскального адміністрування. Проналізовано проблеми функціонування складових фіскального адміністрування в Україні.
Novosad L. Fiscal Administration in Ukraine: Problems of Theory and Practice.
In the article essential theoretical points of fiscal administration are investigated. Problems of functioning of parts fiscal administration in Ukraine are analysed.
Посилання
Андрущенко В. Л. Фіскальне адміністрування як процес і мистецтво // Фінанси України. – 2003. – № 6. – С. 27–35.
Андрущенко В. Л., Федосов В. М. Західні теорії бюрократії // Ринок цінних паперів. – 2003. – № 9–10. – С. 3–17.
Бланкарт Ш. Державні фінанси в умовах демократії. Вступ до фінансової науки / Пер. з нім. С. І. Терещенко та О. О. Терещенка. – К. : Либідь, 2000. – 654 с.
Мельник В. М. Проблеми теорії та практики адміністрування податків в України // Актуальні проблеми економіки. – 2003. – № 5. – С. 40–43.
Кашин В. А. Новые явления в налоговом администрировании за рубежом// Финансы. – 2004. – №6. – С. 71–73.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).