СУТНІСТЬ ТА ОСОБЛИВОСТІ БАНКІВСЬКОЇ КОНКУРЕНЦІЇ
Анотація
Вовчак О. Д., Халло В. Ф. Сутність та особливості банківської конкуренції.
Розкрито теоретичні засади конкуренції в банківській сфері, визначено її суть та особливості, висвітлено чинники та етапи розвитку конкурентного ринку банківських продуктів, окреслено напрямки посилення та заходи захисту банківської конкуренції.
Vovchak O., Hallo V. Essence and features of bank competition.
Theoretical bases of competition in a bank sphere are considered, certain its essence and features, reflected factors and stages of competition market development of bank products, outlined directions of strengthening and measures of defence of bank competition.
Посилання
Закон України “Про банки і банківську діяльність” // www. bank. gov. Ua.
Смит А. Исследование о природе и причинах богатства народов. – М. : Соцэкгиз, 1962. – 684 с.
Словник сучасної економіки МАКМІЛЛАНА : Пер. з англ. – К. : АртЕк, 2000. – 640 с.
Стратегічні виклики ХХІ століття суспільству та економіці : В 3 т. – Т. 3. – К. : Фенікс, 2007. – 556 с.
Хайек. Конкуренция как процедура открытия // МЭиМО. – 1989. – № 12. – С. 6 – 14.
Реверчук С. К., Кльоба Л. Г., Паласевич М. В. Управління і регулювання банківською інвестиційною діяльністю : Наукова монографія / За ред. д.е.н., проф. С. К. Реверчука. – Львів : Тріада плюс, 2007. – 352 с.
Рудакова Н. Основное течение экономической теории : потенциал и научная критика // Вопросы экономики. – 2005. – № 8. – С. 21 – 35.
Гейтс Б. Бизнес со скоростью мысли. – М. : ЭКСМО, 2002. – 410 с.
Воронов Ю. П. Нет в мире совершенства (Нобелевская премия по экономике 2007) // ЭКО. – 2008. – № 1. – С. 36 – 63.
Гордеев В. Две тенденции в эволюции конкуренции // МЭиМО. – 2007. – № 1. – С. 43–45.
Закон України “Про банки і банківську ді- яльність” // www. bank. gov. ua.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).