ПРОБЛЕМИ ФІНАНСОВОЇ САМОДОСТАТНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Анотація
Ткачук І. Г., Шутка М. В. Проблеми фінансової самодостатності органів місцевого самоврядування.
Розглянуто проблеми самофінансування територій. Обґрунтовано головну мету державної регіональної політики й необхідність створення умов для налагодження взаємозв’язків територіальних інтересів із загальнодержавними згідно з моделлю самоврядування, а також запровадження диференційованого фінансування самоврядних територій.
Tkachuk I., Shutka M. Problems of financial samodostatnosti of self-government organs.
The problems of self-financing of different territories are examined. The primary objective of public regional policy and necessity of creation of terms is offered for adjusting of intercommunications of territorial interests with national in obedience to the model of selfgovernment, and also introduction of the differentiated financing of self-governing territories.
Посилання
Конституція України // Відомості Верховної Ради України. – 1996. – № 30. –С. 141.
Бюджетний кодекс України. – К. : Велес, 2004. – 64 с.
Закон України “Про місцеве самоврядування» від 21.05.97 №280/97-ВР// Відомості Верховної Ради України. – 1997. – № 24. – С. 170
Європейська хартія про місцеве самоврядування, ратифікована Законом України “Про ратифікацію Європейської хартії про місцеве самоврядування” від 15.07.97 № 452/97-ВР // Відомості Верховної Ради України. – 1997. – № 38. – С. 249.
Економічна самостійність регіону : Монографія. / І. Г. Ткачук – К. : Наукова думка, 1994. – 230 с.
Концепція реформування місцевих бюджетів // www.afu.org.ua.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).