ТРИ ДИНАМІЧНІ ЗАКОНИ ЕКОНОМІКИ ТА ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ У ВИРОБНИЧІЙ І БАНКІВСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ
Анотація
Прокопів Р. В. Три динамічні закони економіки і їх застосування у виробничій і банківській діяльності.
Запропоновано методику розрахунку на основі виведених автором формул витрат, прибутку і доходу від кількості оборотів грошей у сфері виробництва і реалізації, які відповідають вимогам динамічних законів економіки і можуть бути застосовані при розрахунках у сфері банківської діяльності.
Prokopiv R. Three dynamic laws of economic and theirs employments into production and bank sphere economical activity.
The methods of charges expenses, profit and income on the basis of the formula made by the author are offered, depending on the quantity of money cycles in production and bank of sphere of economical activity, according to demand of dynamic lows of economic.
Посилання
Ейсан Нікбахт і Анжеліко Гропеллі. Фінанси. – Едмонтон, Канада : Альбертский університет : Пер. з англ. – К. : Основи, 1993. – 384 с.
Фінанси : “Зві Боді, Роберт Мертон” : Навч. Підручник : Пер. з англ. – Видавничий дім “Вільямс”, 2000. – 592 с.
Прокопів Р. Розрахунок витрат прибутку і доходу, залежно від кількості оборотів грошей у сфері виробництва і реалізації // Вісник ТНЕУ. – 2007. – № 1. – С. 335.
Прокопів Р. Свідоцтво № 2311, про реєстрацію авторського права на твір. – Науковий твір “Вдосконалення економічної діяльності підприємств шляхом застосування при розрахунках трьох основних законів динамічних економіки (законів динамічних – витрат, прибутку і доходу)”. Дата реєстрації – 12. 12. 2007 р.
Філософський енциклопедичний словник. – К. : Абрис, 2002. – С. 220.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).