ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ЦІНОУТВОРЕННЯ В УМОВАХ РИНКОВИХ ВІДНОСИН
Анотація
Артус М. М. Державне регулювання ціноутворення в умовах ринкових відносин.
Розглянуто необхідність державного регулюючого впливу на ринкове ціноутворення та запропоновано напрямки використання державою системи цін як інструменту забезпечення соціально-економічного розвитку суспільства.
Artus M. Government control of pricing in the conditions of market relations.
The necessity of state regulative influence is considered on the prices forming and directions of the state use of the system of prices are offered as the instrument of providing of socio-economic development of society.
Посилання
Гош О. Ринок як засіб відродження перехідної економіки України //Економіка України. – № 9. – 2005. – С. 75 – 82.
Корінєв В. Л. Цінова політика підприємства : Монографія. – К. : КНЕУ, 2001. – 257 с.
Мамутов В. Законодавче забезпечення економічної політики //Економіка України. – № 10.– 2008. – C. 112–119.
Мамутов В. Про поєднання державного регулювання і ринкової саморегуляції // Економіка України. – 2006. – № 1. – С. 59–65.
Нэгл Т. Т., Холден Р. К. Стратегия и тактика ценообразования. – СПб. : Питер, 2001. – 544 с. : ил. – (Серия “Теория и практика менеджмента”).
Павлишенко М. Еквівалентний обмін – основа ринкової економіки // Економіка України. – 2007. – № 7. – С. 83–93.
Чухно А. Актуальні проблеми розвитку економічної теорії на сучасному етапі //Економіка України. – 2009. – № 4. – С. 14–28.
Чубаков Г. Н. Стратегия ценообразования в маркетинговой политике предприятия : Метод. пособие. – М. : ИНФРА–М, 1995. – 224 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).