АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЗАСТОСУВАННЯ ФІСКАЛЬНИХ МЕТОДІВ ПОДОЛАННЯ НАСЛІДКІВ СВІТОВОЇ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ КРИЗИ
Анотація
Кушнір О. Р. Актуальні проблеми застосування фіскальних методів подолання наслідків світової фінансово-економічної кризи.
Розглянуто основні напрямки податкового регулювання в умовах кризових процесів в розвинутих країнах та країнах СНД. Проаналізовано застосування фіскальних методів подолання наслідків світової фінансово-економічної кризи. Визначено можливі напрямки вдосконалення системи оподаткування України для подолання кризових явищ в країні.
Kushnir O. Actual problems of fiscal methods application of the world financial and economic crisis results overcoming.
The main directions of crisis processes tax regulation in the developed country and countries of CIS are considered. It is also analyzed the fiscal methods application of world financial and economic results overcoming. Possible directions of Ukrainian tax system improving with the purpose of crisis phenomena overcoming in the country are determined.
Посилання
Закон України “Про внесення змін до деяких Законів України з питань оподаткування” № 797-17 від 25.12.2008 р.
Закон України “Про першочергові заходи запобігання негативним наслідкам фінансової кризи та про внесення змін до деяких законодавчих актів України” № 639-17 від 31.10.2008 р. (в редакції від 14.01.2009 р.).
Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” щодо ставок податку” № 1075-17 від 05.03.2009 р.
Постанова Кабінету Міністрів України від 20.12.2008 р. № 1118 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2000 р. № 507”.
Пояснювальна записка до проекту Закону про місцеві податки і збори № 532 від 22.12.2008 р.
Проект Закону України “Про податок на нерухоме майно (нерухомість), відмінне від земельної ділянки”, зареєстрований 15.04.2008 р. (№ 2378).
Луніна І. О., Баліцька В. В., Короткевич О. В., Фролова Н. Б. Шляхи мінімізації впливу фінансової кризи на бюджет України // Фінанси України. – 2008. – №12. – С. 22–32.
Щотижневий аналітичний моніторинг Президентського фонду Леоніда Кучми “Україна”.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).