РОЗРОБКА КОГНІТИВНОЇ МОДЕЛІ ЛІКВІДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ
Анотація
Дяченко О. Г. Розробка когнітивної моделі ліквідної діяльності комерційного банку.
Висвітлено питання ефективного управління діяльністю комерційного банку за показниками ліквідності та прибутковості з використанням методів когнітивного моделювання.
Dyachtnko O. Elaborated cognitive model of liquid activity by commercial bank.
The questions of effective management in commercial bank activity by liquidity and profit figures using the methods of cognitive modeling are investigated.
Посилання
Checkland P. B. Soft Systems Methodology : A Thirty Year Retrospective. Systems Research and Behavioral Science, Vol. 17 (S1), S11-S58.
Лепа Р. Н. Ситуационный механизм подготовки и принятия управленческих решений на предприятии : методология, модели и методы // НАН Украины, Ин-т экономики промышленности. – Донецк : ООО “Юго-Восток, ЛТД”, 2006. – 308 с.
Плотинский Ю. М. Модели социальных процессов. – М. : Логос, 2001.
Робертс Ф. С. Дискретные математические модели с приложениями к социальным, биологическим и экологическим задачам. – М. : Наука, 1986. – 563 с.
Сергєєва Л. Н. Когнітивне моделювання в управлінні комерційним банком // Вісник Хмельницького національного університету. – 2008. – № 1. – С. 130–132.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).