ВЕНЧУРНИЙ КАПІТАЛ ЯК ДЖЕРЕЛО ФІНАНСУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ У ПОЛЬЩІ ТА В СВІТІ
Анотація
Бекля А., Чая С. Венчурний капітал як джерело фінансування діяльності підприємств у Польщі та в світі.
Розглянуто питання пошуку джерел фінансування інноваційної діяльності підприємств на підставі використання венчурного капіталу. Проаналізовано динаміку венчурного інвестування у Польщі та в світі. Обґрунтовано напрямки активізації розвитку венчурних фондів у Польщі.
Beklya A., Chaya S. Venture capital as a financial source of activities of enterprises in Poland and in the world.
The problem of search for financing sources of innovational activities of enterprises on the basis of venture capital application is investigated. The dynamics of venture investment in Poland and the world is analyzed. The directions of intensifying venture funds development in Poland are substantiated.
Посилання
Głogowski E., Münch M., Nowe usługi fi nansowe, PWE, Warszawa 1996.
Kornasiewicz A., Venture capital w krajach rozwiniętych i w Polsce, Wydawnictwo Cedetu, Warszawa 2004.
Rogoziński J., Sonda Naszego Rynku Kapitałowego. Bariery rozwoju rynku venture capital / private equity (w) “Rynek Kapitałowy”, nr 7/2003.
Silwer A. D., Venture capital. The Complete Guide for Investors., New York 1985.
Tarczyński W., Zwolankowski M., Inżynieria fi nansowa, Agencja Wydawnicza Placet, Warszawa 1999.
Węcławski J., Rozwój rynku venture capital w Europie. Bariery i szanse rozwoju gospodarki rynkowej w Polsce, Wydawnictwo UMCS, Lublin 1999.
Węcławski J., Venture capital – Nowy instrument fi nansowania przedsiębiorstw, Warszawa 1997.
“Venture capital – szansą dla przedsiębiorczych”, Biblioteka Przedsiębiorcy w Unii Europejskiej, nr 6/2005, Ministerstwo Gospodarki i Pracy, Departament Przedsiębiorczości, Warszawa 2005.
http//WWW.ppea.org.pl/venture-capital.php.
WWW.psik.org.pl.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).