ОПТИМІЗАЦІЯ РЕЗЕРВУ ЛІКВІДНОСТІ БАНКУ ЯК ФАКТОР ЕКОНОМІЧНОЇ ДОЦІЛЬНОСТІ ЇЇ РЕГУЛЮВАННЯ
Анотація
Вожжов С. П., Хохлов В. В. Оптимізація резерву ліквідності банку як фактор економічної доцільності її регулювання.
Розглянуто можливість моделювання оптимального обсягу резервів ліквідності на основі врахування випадкових процесів, адекватних природі банківської ліквідності, з метою економічного обґрунтування нормативних значень її показників.
Vozhzhov S., Khokhlov V. Optimization of reserve of bank liquidity as a factor of financial viability of its adjusting.
Possibility of design of optimum volume of backlogs of liquidity is examined on the basis of account of casual processes, adequate nature of bank liquidity, with the purpose of economic ground of normative values of its indexes.
Посилання
Муравьев В. В. Определение потребности банка в ликвидных средствах на основе “теории спроса на деньги” [Электронный ресурс]. – Клуб банковских аналитиков : Библиотека, 2009. – С. 3. – Режим доступа : www.bankclub.ru/ library.htm?id=21.
Цисарь И. Ф. Модели к обоснованию нормативов регулирования банков // Банковское дело. – 2008. – № 7. – С. 56–58.
Вожжов С. П. О влиянии случайных отклонений финансовых потоков на ликвидность банков. Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України : Збірник наукових праць. – Суми : УАБС НБУ, 2007. – Випуск 21. – С. 103–110.
Вентцель Е. С. Теория вероятностей. – М. : Наука, 1964. – 576 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).