ФІСКАЛЬНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ПОДАТКУ НА ПРИБУТОК ПІДПРИЄМСТВ В УКРАЇНІ
Анотація
Дишлева А. М. Фіскальний потенціал податку на прибуток підприємства в Україні.
Проаналізовано сучасний стан надходжень податку на прибуток підприємств до державного бюджету України. Досліджено зарубіжний досвід та надано пропозиції щодо підвищення ефективності формування та використання фіскального потенціалу податку на прибуток підприємств в Україні.
Dyshleva A. Fiscal potential of the corporate income tax formation in Ukraine.
Current state of the corporate income tax contributions into the national budget is analysed. International practice is studied and some propositions are put forward to increase efficiency in fiscal potential of the corporate income tax formation in Ukraine.
Посилання
Педь І. В., Гусак О. Ю. Тенденції розвитку Європейського Союзу в податковій сфері в умовах інтеграції // Зовнішня торгівля : право та економіка. – 2007. – № 6(35). – С. 144–152.
Taxation trends in European Union – Data for the EU Member States and Norway. – European Commission. – Luxemburg : Offi ce for Offi cial Publications of European Communities.– 2009 – 384 pp.
Алисенов А.С. Налог на прибыль : опыт применения в России и Казахстане // Вестник Московского университета. – 2009. – № 1. – С. 50–58.
Дадашев А. О стимулирующем потенциале налоговой политики // Экономист. – 2009. – № 8. – С. 45–50.
Пансков В. Г. О налоговом стимулировании инвестиционной деятельности // Финансы. – 2009. – № 2.– С. 37–42.
Офіційний сайт Міністерства фінансів України : [Електронний ресурс]. – Режим доступу : www.minfi n.gov.ua.
Офіційний сайт Держкомстату України : [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http:// www.ukrstat.gov.ua.
Нікітішин А. О. Адміністрування податків в умовах фінансово-економічної кризи // Фінанси України. – 2010. – № 1. – С. 38–45.
Тропіна В. Б. Фіскальне регулювання соціального розвитку суспільства. – К. : НДФІ, 2008. – 368 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).