“ЗВИЧАЙНІ ЦІНИ” ТА ЇХ ВПЛИВ НА ВИЗНАЧЕННЯ БАЗИ ОПОДАТКУВАННЯ ПОДАТКОМ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ
Анотація
Кулик П. Л. “Звичайні ціни” та їх вплив на визначення бази оподаткування податком на додану вартість.
Розглянуто діючий механізм визначення бази оподаткування з податку на додану вартість (ПДВ) із застосуванням “звичайних цін”, проаналізовано його недоліки та запропоновано дещо ефективнішу процедуру визначення бази оподаткування з ПДВ.
Kulyk P. “Ordinary prices” and their influence upon the determination of base of taxation from a tax value-added.
The mechanism of determination of base of taxation from a tax value-added with using “ordinary prices” is considered. Its failings are analysed and more effective procedure of determination of base of taxation from a tax value-added is offered.
Посилання
Закон України “Про оподаткування прибутку підприємств” від 28 грудня 1994 року N 334/94-ВР із внесеними змінами та доповненнями.
Закон України “Про підприємництво” від 7 лютого 1991 року № 698-ХІІ із внесеними змінами та доповненнями.
Закон України “Про податок на додану вартість” від 3 квітня 1997 року № 168/97-ВР із внесеними змінами та доповненнями.
Проект Закону України “Про застосування звичайних цін під час здійснення податкового контролю” від 18 березня 2008 року № 2234.
Данілов О. Д. Податок на додану вартість : Навчальний посібник. – К. : “Видавничий дім “Комп’ютерпрес”, 2003. – 254 с.
Загнітко О. Законодавство про звичайні ціни // Юридичний журнал. – 2003. – № 8. – С. 24–28.
Кулик П. Л. Особливості формування податкового кредиту з податку на додану вартість в сучасних умовах // Збірник матеріалів науково-практичної конференції “Міжнародне співробітництво України у сфері оподаткування. Реформування податкової служби України відповідно до європейських стандартів”. – 2009. – С. 156–159.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).