РОЗВИТОК СПРОЩЕНОЇ СИСТЕМИ ОПОДАТКУВАННЯ В АГРАРНІЙ СФЕРІ
Анотація
Рибалко С. В. Розвиток спрощеної системи оподаткування в аграрній сфері.
Визначені особливості розвитку спрощеної системи оподаткування в аграрній сфері економіки в сучасних умовах господарювання. Розглянуті сучасні аспекти оподаткування діяльності сільськогосподарських товаровиробників фіксованим сільськогосподарським податком.
Rybalko S. Development simplified taxation in agriculture.
The features of the simplified taxation system for agriculture in the modern conditions are definited. The modern aspects of taxation of agricultural producers by fixed agricultural tax are considerated.
Посилання
Закон України “Про фіксований сільськогосподарський податок” від 17 грудня 1998 року № 320-Х1У // Відомості Верховної Ради України. – 1999. – № 5–6. – С. 39–40.
Дем’яненко М. Я. Основи податкових відносин в АПК. – К. : ІАЕ УААН, 1999. – 72 с.
Лайко П. А., Ляшенко Ю. І. Фінанси АПК : Навч. посіб. – К. : Дія, 2000. – С. 33.
Синчак В. П. Система оподаткування у сільському господарстві України : теорія, методологія та практика : Монографія // Акад. аграр. наук ; ННЦ “ІАЕ” ; Хм. ун-т упр-ня та права. – К. ; Хмельницький : ХУУП, 2008. – 476 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).