ПРОГРЕССИВНЫЕ СТАВКИ НДФЛ: ПРИНЦИПЫ НАЛОГООБЛОЖЕНИЯ И МОТИВАЦИЯ К ДЕЛОВОЙ АКТИВНОСТИ НАСЕЛЕНИЯ
Анотація
Жернаков С. А. Прогрессивные ставки НДФЛ: принципы налогообложения и мотивация к деловой активности населения.
Акцентировано внимание на проявлении идей справедливости, равенства, соразмерности налогообложения и мотивации населения к деловой активности. На основе проведенного анализа предложены рекомендации по решению выявленных проблем.
Zhernakov S. Progressive personal income tax rates: tax principles and motivation to the business activity of the population.
The attention is accented on the showing of the ideas of justice, equality, balance in taxation and motivation of population for work aspiration. On the basis of the conducted analysis recommendations are offered in decision of the exposed problems.
Посилання
Налоговые реформы. Теория и практика : Монография для магистрантов / И. А. Майбуров и др. ; Под ред. И. А. Майбурова, Ю. Б. Иванова. – М. : ЮНИТИ-ДАНА, 2010. – С. 162.
Вылкова Е. С., Тарасевич А. Л. Концептуальные основы реформирования налога на доходы физических лиц в России. – СПб.: Изд-во СПбГУЭФ, 2010. – С. 175.
Демин А. В. Налоговое право России : Учебное пособие. – М. : РИОР, 2008. – С. 91.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).