ЗАОЩАДЖЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ЯК ВАГОМИЙ ФІНАНСОВИЙ РЕСУРС РЕГІОНУ
Анотація
Нехайчук Д. В. Заощадження населення як вагомий фінансовий ресурс регіону.
Розкрито сутність та обґрунтовано важливість такого фінансового ресурсу задля забезпечення розвитку регіону, як заощадження населення. Визначено низку факторів, що впливають на процес заощадження. Запропоновано механізм реалізації заощаджувальної політики на державному та місцевому рівнях.
Nekhaychuk D. Savings as a signifi cant financial resources of the region.
The essence and importance of savings for development of the financial system and the whole region are revealed. The factors are defined that affect the savings. The mechanism for the implementation of savings policy at the state and local levels are proposed.
Посилання
Марцин В. Роль заощаджень населення у трансформаційній економіці // Фінанси України. – 2002. – № 4. – С. 85–93.
Стожок О. Сукупні витрати і сукупні ресурси домогосподарств Житомирської області в 2000 році // Формування ринкових відносин в Україні. – 2003. – № 1. – С. 62–68.
Ланцев В., Бабкина Л., Песоцкая Е. Потенциал территории : экономический, социальный и экологический аспекты. – СПб. : Издательство Санкт-Петербургского университета экономики та финансов, 1994.
Меламед М. Методологічні проблеми обчислення та аналізу заощаджень домашніх господарств // Вісник НБУ. – 2000. – Лютий.
Мішта С. П. Механізм формування та використання ощадних ресурсів. – К., 1998.
Мунтіян В. І. Економічна безпека України. – К. : КВЩ, 1999. – 464 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).