УДОСКОНАЛЕННЯ ІНСТРУМЕНТАРІЮ УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ І ПАСИВАМИ БАНКУ В УМОВАХ ФІНАНСОВОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ
Анотація
Шварц О. В. Удосконалення інструментарію управління активами і пасивами банку в умовах фінансової нестабільності.
Розглянуто актуальні питання стосовно інструментарію управління активами і пасивами банку. Наведена система класифікації методів управління активами і пасивами. Основну увагу приділено удосконаленню методу ГЕПу як основного методу управління процентним ризиком в межах управління активами і пасивами банку.
Shvarts O. Improvement of tools of the asset and liability management of bank in the financial instability.
The actual questions of tools of the asset and liability management are reviewed, given system of classification ALM methods in bank. The basic attention is given to improvement of a Gap-management, as main method of management of interest rate risk in the asset and liability management of bank.
Посилання
Лютий І., Юрчук О. Фінансово-економічна криза 2008–2010 рр. : деякі чинники та уроки // Вісник НБУ. – 2011. – № 1. – С. 10–16.
Примостка Л. О. Фінансовий менеджмент у банку : Підручник. – 2-ге вид., доп. і перероб. – К. : КНЕУ, 2004. – 468 с.
Кулаков А. Е. Управление активами и пассивами банка. – М. : Издательская группа “БДЦ-пресс”, 2004. – 256 с.
Кох Т. Управление банком : Пер. с англ. – В 5 кн. – Уфа : Спектр, 1993.
ПАТ “Приватбанк” [Електроний ресурс]. – Режим доступу : http://www. privatbank.ua.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).