СВІТОВІ ЕКОНОМІЧНІ КРИЗИ І УКРАЇНА: ЗАХОДИ АНТИКРИЗОВОГО УПРАВЛІННЯ З УРАХУВАННЯМ ДОСВІДУ КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ
Анотація
Алексеєнко Л. М. Світові економічні кризи і Україна: заходи антикризового управління з урахуванням досвіду країн Європейського Союзу.
15–22 вересня 2007 р. в Анталії (Туреччина) відбулася Дванадцята міжнародна наукова конференція “Проблеми економічної інтеграції України в Європейський Союз: світові економічні кризи і Україна”, організована Міністерством освіти і науки України, Тернопільським національним економічним університетом за участю Університету імені Й.-В. Гете, Франкфурт-на-Майні (Німеччина); Технічного університе-ту Західної Македонії, Козані (Греція); Політехнічного університету Каталоні, Барсе-лона (Іспанія) та інших вищих навчальних закладів. В її роботі взяли участь провідні вчені, державні діячі, працівники фінансово-кредитних установ та викладачі вищих навчальних закладів.
На пленарному та секційних засіданнях учасники конференції вели обговорення за такими напрямами: теорія економічних циклів і криз; специфіка сучасних глобальних, локальних і національних економічних криз; фінансові аспекти глобальних, локальних і національних економічних криз; політика антикризового управління з урахуванням досвіду країн Європейського Союзу й уроки для України.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).