ВЕКТОРИ ФОРМУВАННЯ ЄДИНОГО НАУКОВОГО ПРОСТОРУ ЄВРОПИ
Анотація
Таранов І. М. Вектори формування єдиного наукового простору Європи.
16-17 жовтня 2008 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулася IІ Міжнародна науково-практична конференція “Формування єдиного наукового
простору Європи та завдання економічної науки”. Організатором конференції виступила Українсько-польська програма фінансів і страхування факультету фінансів ТНЕУ.
Мета проведення конференції – налагодження міждержавних, міжрегіональних наукових зв’язків у контексті формування єдиного наукового простору Європи та забезпечення розробки практичних рекомендацій щодо покращення функціонування соціально-економічних систем усіх ієрархічних рівнів в умовах глобалізації та європейської інтеграції, розвиток наукової думки, визначення нових підходів до розвитку національної економіки, моделювання сьогодення і майбутнього держави, можливості поділитися досвідом, науковими напрацюваннями, закласти підвалини теоретичних постулатів практичної реалізації та впровадження новітніх технологій у систему формування єдиного наукового простору Європи і завдань економічної науки.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).