ВПЛИВ ДЕРЖАВНОГО БОРГУ НА МАКРОЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК : КОНЦЕПТУАЛЬНІ ПІДХОДИ
Анотація
Карапетян О. М. Вплив державного боргу на макроекономічний розвиток : концептуальні підходи.
Систематизовано теоретико-концептуальні підходи традиційної теорії державного боргу. Досліджено позитивний короткостроковий експансійний та негативний довгостроковий рестрикційний вплив державного боргу на економіку.
Karapetjan O. Influence of national debt on macroeconomic development : conceptual approaches.
The analysis of traditional economic theory of national debt is conducted. Positive and negative influence of national debt is explored on an economy, and also factors are definite, that affect the size of national production, that affect the size of national production but national income.
Посилання
Андрущенко В. Л. Фінансова думка Заходу в XX столітті : (Теоретична концептуалізація і наукова проблематика державних фінансів). – Львів : Каменяр, 2000. – 303 с.
Бьюкенен Дж. Политическая экономия государства благосостояния // МЭиМО. – 1996. – № 5. – С. 46–52.
Економічна теорія : Макро- та мікроекономіка : Навч. посібник / За ред. З. Г. Ватаманюка та С. М. Панчишина. – 2-ге вид. доп. – Львів : Інтереко, 1998. – 708 с.
Илларионов А. Экономическая политика в условиях открытой экономики со значительным сырьевым сектором // Вопросы Экономики. – 2001. – № 4.
Козюк В. В. Державний борг в умовах ринкової трансформації економіки України. – Тернопіль : Карт-бланш, 2002. – 238 с.
Майстришин В. Долги должны работать на благо страны // Інвестиції : практика та досвід. – 2004. – № 23.
Barro R. J. Inequality and Growth in a Panel of Countries. - 1999. – www.harvard.edu.
Fridman B. M. Day of Reckoning. – New York : Random House, 1988. – P. 13.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).