ВАЛЮТНО-КУРСОВА СТАБІЛЬНІСТЬ В УКРАЇНІ: ТЕНДЕНЦІЇ, РИЗИКИ І ПЕРСПЕКТИВИ
Анотація
Ткач Є. В., Ткач С. В. Валютно-курсова стабільність в Україні: тенденції, ризики і перспективи.
Розглянуто особливості функціонування валютного ринку в Україні, наявні ризики та перспективи курсової стабільності, фактори, що їх визначають в сучасних умовах розвитку національної економіки.
Tkach E., Tkach S. Exchange rate stability in Ukraine: trends, risks and prospects.
The features of currency market functioning in Ukraine are considered. The risks, prospects and factors of exchange rate stability in modern terms of the national economy are regarded.
Посилання
Основні засади грошово-кредитної політики на 2010 рік. Схвалено Радою Національного банку України : рішення від 10 вересня 2009 р. № 10 / Національний банк України. – К, 2009. – С. 3–4.
Азаров М. Державний борг України у 2011 р. збільшиться на 30 млрд. грн. [Електронний ресурс]. – Режим доступу : URL : http://www.fiscoid.com/?module=news&action=view&id=7950.
Смирнов С. Режимы валютного курса и стабильность экономики // Вопросы экономики. – 2010. – № 1. – С. 35–37.
Монетарний огляд НБУ 2 квартал 2011 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу : URL : http://bank.gov.ua.
Основні показники, що характеризують стан грошово-кредитного ринку за січень-липень 2011 року [Електронний ресурс]. – Режим доступу : URL : http://bank.gov.ua.
Річний звіт НБУ за 2010 рік [Електронний ресурс]. – Режим доступу : URL : http://bank. gov.ua.
Офіційний сайт Міністерства фінансів України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : URL : http://www.minfi n.gov.ua/.
Офіційний сайт Держкомстату [Електронний ресурс]. – Режим доступу : URL : http:// www.ukrstat.gov.ua/.
Офіційний сайт Бюро економічного аналізу США [Електронний ресурс]. – Режим доступу : URL : http://www.bea.gov/.
Дзюблюк О. Особливості реалізації валютної політики в Україні в умовах світової фінансової кризи // Банківська справа. – 2010. – № 10. – С. 55–64.
Кораблін С. Валютний курс гривні : деякі ефекти та обмеження // Економіка України. – 2010. – № 4 – С. 76–87.
Гнатів О. А. Таргетування інфляції як оптимальний режим монетарної політики в Україні // Регіональна економіка. – 2009. – № 2. – С. 119–125.
Науменкова С. Формування нової фінансової архітектури : основні питання та можливі виклики для України // Вісник Національного банку України. – 2010. – № 1. – С. 8–13.
Шемет Т. С. Теорія і практика валютного курсу : Навч. посібник. – К. : Либідь, 2006. – 352 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).