ПРАКТИКА ЗАСТОСУВАННЯ ЗАРУБІЖНИХ ТА ВІТЧИЗНЯНИХ МЕТОДИК ДІАГНОСТИКИ БАНКРУТСТВА ПІДПРИЄМСТВ
Анотація
Гудзь Т. П. Практика застосування зарубіжних та вітчизняних методик діагностики банкрутства підприємств.
Представлено аналіз результатів використання у вітчизняній практиці світового досвіду оцінки ймовірності банкрутства підприємств.
Gudz’ T. Practice of application foreign and domestic methods of diagnostics of enterprises bankruptcy.
The analysis of results of use in domestic practice of world experience of an estimation of probability of bankruptcy of the enterprises is submitted
Посилання
Антикризисное управление : Учеб. пособие для технических вузов / В. Г. Кры- жановский, В. И. Лапенков, В. И. Лютер и др.; под ред. Э. С. Минаева и В. П. Пана- гушина. – М. : “Издательство ПРИОР”, 1998. – 432 с.
Банкрутство і санація підприємства : теорія і практика кризового управління / Т. С. Клебанова, О. М. Бондар, О. В. Мозенков та ін.; за ред. О. В. Мозенкова. – Х. : ВД “ІНЖЕК”, 2003. – 272 с.
Лігоненко Л. О. Антикризове управління підприємством : теоретико-методологічні засади та практичний інструментарій. – К.: Київський національний торгово-економічний університет, 2001. – 580 с.
Подольська В. О. Прогнозування можливого банкрутства підприємства. – Полтава : ПУСКУ, 2002. – 76 с.
Савицкая Г. В. Анализ хозяйственной деятельности предприятия : Учебник. – М.: ИНФРА-М, 2002. – 336 с.
Терещенко О. О. Фінансова санація та банкрутство підприємств : Навч. посібник. – К. : КНЕУ, 2000. – 412 с.
Швиданенко Г. О., Олексик О. І. Сучасна технологія діагностики фінансово-економічної діяльності підприємства : Монографія. – К.: КНЕУ, 2002. – 192 с.
Шеремет А. Д., Сайфулин Р. С. Финансы предприятий. – М. : ИНФРА-М, 1999. – 343 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).