ПРАГМАТИЗМ ДІЯЛЬНОСТІ МИТНИХ ОРГАНІВ ЩОДО ПРОТИДІЇ ПОРУШЕННЮ МИТНИХ ПРАВИЛ
Анотація
Янусь І. М. Прагматизм діяльності митних органів щодо протидії порушенню митних правил.
Проведено аналіз ефективності і результативності діяльності органів Державної митної служби України щодо протидії порушенню митних правил. Обґрунтовано висновки та пропозиції, стосовно удосконалення й оптимізації роботи митних органів у боротьбі з порушеннями митних правил.
Janus’ I. Pragmatism of the customs body to counter violations of customs rules.
The effectiveness and efficiency of the activities of the State Customs Service of Ukraine against violation of customs rules are analysed. The conclusions and proposals are grounded concerning improvement and optimization of the customs authorities in the fight against customs violations.
Посилання
Дьоміна С. Ю. Підходи до систематизації порушень митних правил // Митна справа. – 2010. – № 3 (69). – С. 75–83.
Митний кодекс України. Перевіряємо готовність (інформуємо, запитуємо, відповідаємо) / Під заг. ред. О. Б. Єгорова. – К. : Консалтинговий центр, 2004. – 159 с.
Митний кодекс України cтаном на 1 червня 2012 року. – К. : В-во “Правова єдність”, 2012. – 288 с.
Підсумки роботи митних органів України у 2011 році. Інформаційно-аналітичний збірник. – К. : ДМСУ, 2011. – 76 с.
Підсумки роботи Тернопільської митниці за 2010–2011 рр. / Робочі матеріали Тернопільської митниці. Офіційний сайт Тернопільської митниці [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.customs.te.ua/7-89.
Підсумки роботи Тернопільської митниці за І квартал 2012 року / Офіційний сайт Тернопільської митниці [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.customs.te.ua/7-89.
Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гуманізації відповідальності за правопорушення у сфері господарської діяльності” від 15.11.2011 № 4025-VI / Офіційний сайт Верховної Ради України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4025-17.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).