ПРОБЛЕМИ І МЕХАНІЗМИ ХЕДЖУВАННЯ НА УКРАЇНСЬКИХ ТОВАРНИХ БІРЖАХ
Анотація
Міщук Г. Ю. Проблеми і механізми хеджування на українських товарних біржах.
Розглянуто проблеми запровадження механізмів хеджування на вітчизняних товарних біржах. Запропоновано створення в Україні клірингової корпорації та вироблення єдиної політики у біржовій сфері.
Mishchuk H. Problems and mechanisms of hedging on the Ukrainian commodity exchanges.
It is considered problems of introduction of mechanisms of hedging on domestic commodity exchanges. It is offered to create in Ukraine kliring corporation and to develop a uniform politics in exchange sphere.
Посилання
Райс Т., Койли Б. Финансовые инвестиции и риск. – К. : Торгово-издательское бюро BHV, 1995. – 592 с.
Солодкий М. О. Біржовий ринок. – К. : Джерела М, 2001. – 336 с.
Сохацька О. М. Біржова справа : Підручник. – Тернопіль : Карт-бланш, 2003. – 602 с.
Сохацька О. М. Міжнародні ф’ючерсні ринки: теоретико-методологічні аспекти : Монографія. – Тернопіль : Карт- бланш, 2002. – 454 с.
Ющенко В. А., Міщенко В. І. Управління валютними ризиками. – К. : Знання, КОО, 1998. – 444 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).