МОНІТОРИНГ ПЕРЕКЛАДАННЯ ПОДАТКОВОГО ТЯГАРЯ В УКРАЇНІ
Анотація
Маршалок Т. Я. Моніторинг перекладання податкового тягаря в Україні.
Проаналізовано процес перекладання податків в Україні, який базується на побудові економіко-математичних моделей, що вказують на зворотний процес перекладання податків. Доведено необхідність зниження ставки податку на додану вартість.
Marshalok T. Monitoring of shifting taxes in Ukraine.
The process of shifting taxes in Ukraine, based on the construction of mathematical economic models, is analyses. The estimated models indicate reverse process shifting taxes. The need to reduce the rate of VAT is argumented.
Посилання
Income distribution and tax and government social spending policies in developing countries / Keyoung Chu, Hamid Davoodi, Sanjeev Gupta // IMF working paper, Fiscal affairs department. – 2000. – March – 47 p.
Leroy-Beaulieu Paul. Traite de la science des finances. Sixieme edition revue et corrige. – Paris : Librairie Guillaumin, 1899. – 885 p.
Say Jean-Baptiste. Traite d’economie politique ou simple exposition de la maniere dont se forment, se distribuent et se consomment les richesses. – Paris : Guillaumin, 1841. – 640 p.
Золотько А. Податкова система (2000) [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http:// readbookz.com/book/115/3022.html.
Исаев А. А. Очерк теории и политики налогов. – Ярославль : Типолитография Г. Фальк, 1885. – 174 с.
Іващук О. Т., Кулаїчев О. П. Методи економетричного аналізу даних у системі STADIA. – Тернопіль, 2001. –151 с.
Майбуров И. А. Теория и история налогообложения: Учебник. – М. : ЮНИТИ-ДАНА, 2007. – 495 с.
Миль Дж. С. Основы политической экономии : В 3 т. – М. : Прогресс, 1980–1981.
Пушкарева В. М. История финансовой мысли и политики налогов. – М. : Фин. и стат., 2003. – 256 с.
Сміт А. Добробут націй. Дослідження про природу та причини добробуту націй. – Кн. 5. – К. : Port-Royal, 2001. – С. 677.
Экономика / С. Фишер, Р. Дорнбуш, Р. Шмалензи ; Под ред. Г. Г. Сапова. – М. : Дело Лтд, 1995. – 830 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).