РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ БАНКІВ ЯК ОБ’ЄКТИВНА НЕОБХІДНІСТЬ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ
Анотація
Пруський С. Я. Реструктуризація банків як об’єктивна необхідність в умовах глобалізації економіки.
Розглянуто особливості функціонування банківської системи України в сучасних умовах. На основі проведеного дослідження визначені тенденції в організації, діяльності і розвитку банківських установ, показано необхідність реструктуризації банківської системи в умовах глобалізації фінансових ринків.
Prusky S. Banks’ restructuring as necessity in conditions of economics’ globalization.
The features of functioning of the banking system of Ukraine are considered in modern terms. On the basis of the conducted research tendencies are certain in organization, activity and development of bank institutions, the necessity of restructuring of the banking system is rotined in the conditions of globalization of financial markets.
Посилання
Закон України “Про банки та банківську діяльність” від 7 грудня 2000 р. – № 2121 – ІІІ // Законодавчі і нормативні акти з банківської діяльності. – 2001. – № 1.
Мировая экономика. Экономика зарубежных стран : Учебник / Под ред. д-ра экон. наук, проф. В. П. Колесова и д-ра экон. наук, проф. М. Н. Осьмовой. – М.: Флинта : Московский психолого-социальный институт, 2000. – С. 59.
Стратегия и стоимость коммерческого банка / И. А. Никонова, Р. Н. Шамгунов. –М. : “Альбина Бізнес Букс”,2004. – С. 8.
Основні показники діяльності банків України на 1 січня 2005 року / Вісник НБУ. – 2005. – № 2. – С. 48.
Олейник Ю. Секреты удачного объединения / Банковская практика за рубежом. – 2005. – № 5. – С. 18.
Пол Х. Аллен. Реинжиниринг банка : программа выживания и успеха / Пер. с англ. – М.: Альбина Паблишер, 2002. – 227 с.
Резник Г. Реструктуризация перед новой консолидацией // Банковская практика за рубежом. – 2002. – № 3. – С. 72.
Резник Г. Создание супербанка как вынужденная мера // Банковская практика за рубежом. – 2004. – № 9. – С. 21.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).