ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВНОГО АУДИТУ ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ
Анотація
Слободяник Ю. Б. Перспективи розвитку державного аудиту використання бюджетних коштів.
Проаналізовано стан виконання Державного бюджету України за останні роки. Визначено основні проблеми контролю за дотриманням бюджетного законодавства, аудиту та оцінки ефективності управління бюджетними коштами. Обґрунтовано напрями удосконалення фіскальної політики, що забезпечить підвищення її ефективності та зміцнення національної безпеки в сучасних умовах.
Slobodjanyk Ju. Prospects of state auditing of expense of budget management.
The execution of the State Budget of Ukraine in recent years is analysed. Main problems of monitoring compliance with the budget legislation, auditing and evaluate the effectiveness of budget management are identified. The ways of improvement of fiscal policy are grounded, that will ensure the improvement of its efficiency and enhancing national security in modern conditions.
Посилання
Про Рахункову палату : Закон України від 11 липня 1996 р. № 315/96-ВР [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/315/96-%D0%B2%D1%80.
Скоропад І. С., Гарасимчук О. В. Фіскальна політика як спосіб наповнення державного бюджету // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Менеджмент та підприємництво в Україні : етапи становлення і проблеми розвитку. – 2011. – № 714. – С. 529-533.
Висновки щодо виконання Державного бюджету України за 2008-2011 роки / Рахункова палата України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.ac-rada.gov.ua/control/main/ uk/publish/.
Висновки щодо виконання Державного бюджету України за 2012 рік / Рахункова палата України. – К., 2013 [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.ac-rada.gov.ua/doccatalog/ document/16741935/Visnovok_2012.pdf.
Офіційний сайт Державної служби статистики [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.ukrstat.gov.ua/.
Офіційний сайт Міністерства фінансів України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.minfi n.gov.ua/.
Бюджетний кодекс України від 08 липня 2010 року № 2456-ІV // Відомості Верховної Ради України. – 2010. – № 50. – С. 1778.
Офіційний сайт Рахункової палати України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.ac-rada.gov.ua/.
Звіти про результати діяльності Держфінінспекції та її територіальних органів за 2008-2013 рр. / Державна фінансова інспекція України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://www.dkrs.gov.ua/.
Ливдар М. В. Програмно-цільовий метод складання бюджету // Галицький економічний вісник. – 2009. – № 2. – С. 109–114.
Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку : Закон України від 23.03.2000 № 1602-III // Відомості Верховної Ради України. – 2000. – № 25. – С. 195.
Про державні цільові програми : Закон України від 18.03.2004 р. № 1621-IV // Відомості Верховної Ради України. – 2004. – № 25. – С. 352.
Про затвердження порядку розроблення та виконання державних цільових программ : постанова Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 р. № 106 // Офіційний вісник України. – 2007. – № 8. – C. 313.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).