ДО ПИТАННЯ УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ
Анотація
Дишкант М. В., Дишкант О. В. До питання управління інтелектуальною власністю.
Розглянуто проблеми управління інноваційною діяльністю та інтелектуальною власністю.Розкрито роль національної інноваційної сфери у формуванні конкурентних переваг національної економіки. Окреслено основні проблеми та диспропорції у політиці фінансування наукових досліджень та інноваційно-інвестиційної діяльності.
Dyshkant M., Dyshkant O. To the question of intellectual property management.
The problems of management by innovative activity and intellectual property are considered. The role of national innovative sphere is exposed in forming of competitive edges of national economy. Basic problems and disproportions are outlined in the policy of financing of scientific researches and innovative-investment activity.
Посилання
Завлин П. Н., Васильев А. В. Оценка эффективности инноваций. – СПб. : Бизнес-пресса, 1998. – 215 с.
Крайнєв П. П. Інтелектуальна економіка : управління промисловою власністю : (Монографія). – К.: Концерн “Видавничий Дім “ІнЮре”, 2004. – 448 с.
Пузыня Н. Ю. Оценка интеллектуальной собственности и нематериальных активов. – СПб. : Питер, 2005. – 352 с.
Святоцький О. Д. Інтелектуальний потенціал – стратегічний пріоритет України у XXI столітті // Право України. – 2001. – № 5. – С. 3–11.
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).