СОЦІАЛЬНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО І ПРОБЛЕМИ ФІНАНСУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОГРАМ
Анотація
Тропіна В. Б. Соціальне підприємництво і проблеми фінансування соціальних програм.
Обґрунтовується необхідність поширенняв Україні соціального підприємництва з метою створення необхідних умов для розв’язання суперечностей між узятими державою соціальними зобов’язаннями і неможливістю їх виконання на сучасному етапі розвитку українського суспільства. Розглядаються форми і методи державної підтримки розвитку соціального підприємництва.
Tropina V. Social entrepreneurial activity as alternative source of financing of social programs.
It is grounded the necessity of spreading of social entrepreneurial activity in Ukraine aiming to create essential conditions for solving discrepancies between social obligations taken by state and impossibility of their fulfillment at the contemporary stage of development of Ukrainian society. It is examined budget and tax forms and methods of state support of social entrepreneurial activity.
Посилання
Львов Д. С. Развитие экономики Россиии задачи экономической науки. – М.: Экономика, 1999. – 79 с.
Гринчук Н. Роль держави в процесі соціалізації економічних відносин // Актуальні проблеми державного управління : зб. наук.праць / Редкол. : С. М. Серьогін (гол. ред.) та ін. – Д. : ДРІДУНАДУ, 2004. – Вип. 3 (17). – С. 65–73.
http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/ show/544/49963/.
http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/ show/585/52619/ 5. http://www.riders.org.
http://www.neg.by/print/2003/08/08/ 2759.html.
http://www.zerkalo-nedeli.com/nn/ show/585/52619/.
http://www.birzha.dux.ru/arts/birzha-70- art-16.html.
http://www.dobrota.donetsk.ua/ projects/charity.php.
Шаульська Л. Проблеми та напрями формування концептуальних засад соціальної держави // Україна : аспекти праці. – 2005. – № 1. – С. 41–47.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).