МІЖНАРОДНІ ФІНАНСИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ
Анотація
Юрій С. І. Міжнародні фінанси в умовах глобалізаційних процесів.
Розкрито вплив глобалізаційних процесів на соціально-економічний розвиток окремих національних економік та їх взаємозалежність. Особливу увагу акцентовано на особливостях і суперечливих тенденціях розвитку міжнародних фінансів в умовах глобалізаційних процесів. Проаналізовано характер і масштабність міжнародних фінансових потоків, роль міжнародних організацій та фінансових інститутів, транснаціональних утворень, розкрито прагматизм функціонування світового фінансового ринку в умовах глобалізації.
Yuriy S. International finances within globalization processes.
Influence of globalization processes on socio-economic development of separate national economies and their interdependence is exposed. The accent is made on peculiarities and contradictory development trends of international finances within globalization processes. Character and scale of international financial flows, role of international organizations and financial institutes, transnational formations are analysed. Pragmatism of world financial market functioning within globalization is revealed.
Посилання
Мочерний С. В., Скотний В. Г. Основи економічної теорії. – Львів : Новий світ, 2000. – С. 531.
Гладій І. Й. Регіоналізація світового ринку : євроінтеграційний аспект. – Тернопіль : Економічна думка, 2006. – С. 258.
UNCTAD. World Investment Report, 2001. – Р. 10 ; World Economic Situation and Prospekt, 2006. – Р. 15–16.
Шаров О. М. Державне управління інвестиціями у світлі міжнародного досвіду // Журнал європейської економіки. – 2006. – Т. 5 – № 3. – С. 299–316.
Україна за роки незалежності (1991–2002 рр.). – К., 2002. – С. 273.
Луцишин З. О. Формування глобальної фінансової архітектури світового господарства : Автореф. дис. ... докт. екон. наук. – К., 2003. – С. 13.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).