ВІДНОСНА ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ РЕГІОНІВ ТА ЇЇ ОЦІНКА В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ
Анотація
Юрій С. І., Губанова Л. І. Відносна інвестиційна ривабливість регіонів та її оцінка в у мовах трансформаційної економіки.
Проведено оцінку відносної інвестиційної привабливості регіонів України за окремими показниками. Побудовано рейтинг привабливості регіонів України для реалізації інвестиційних проектів.
Yuriy S., Hubanova L. The Research of Ukrainian Regions Relative Investment Attractiveness.
Is carried out an estimation of a relative estimation of investment appeal of regions of Ukraine behind separate parameters. The rating of appeal of regions of Ukraine for realization of the investment projects is constructed.
Посилання
Бланк И. А. Инвестиционный менеджмент. – К.: МП “ІТЕМ ЛТД, “Юнайтед Лондон трейд Лимитед”,1995.– 448 с.
Герасимчук З. Комплексна оцінка рівня сталого розвитку регіонів України // Економіка України. – 2002. – № 2. – С. 34–42.
Гойко А. Ф. Методи оцінки ефективності інвестицій. – К.: ВІРА-Р, 1999. – 320 с.
Статистика для дослідників та аналітиків // Актуальні проблеми економіки. – 2002. – № 7. – С. 60–62, С. 66.
Україна у цифрах у 2003 році / За ред. О. Г. Осауленка. – К.: Техніка, 2004. – 446 с.
Завантаження
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).