ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА СВІТОВИХ СИСТЕМ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ І СТРАХУВАННЯ
Анотація
Ріппа М. Б. Порівняльна характеристика світових систем пенсійного забезпечення і страхування.
Розглянуто діючі системи пенсійного забезпечення у світовій практиці, проведено їх порівняльну оцінку, розкрито методологічні принципи побудови і функціонування пенсійних систем. Представлений матеріал орієнтований на можливості застосування в українських реформах соціального забезпечення.
Rippa M. The comparative description of the world systems of the pension providing and insurance.
The operating systems of the pension providing in the world practice are considered, their comparative estimation is done. Methodological principles of pension systems structure and functioning are revealed. The presented data is directed to the use possibilities in Ukrainian reforms of public welfare.
Посилання
Денисов М. Ю. Социально-экономические преобразования пенсионной системы в России : монография / РГЭА – Ростов н/Д., 2000. – 246 с.
Пенсионная реформа в России : причины, содержание, перспективы / С. Н. Васин, Е. Ш. Гонтмахер, М. Э. Дмитриев, Т. Я. Травина. – СПб. : Норма, 1998. – 256 с.
Сіденко С. В. Соціальний вимір ринкової економіки. – К. : Видавничий Центр Київського університету, 1998. – 248 с.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).