ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД РЕГУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА МОЖЛИВОСТІ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ В УКРАЇНІ
Анотація
Вишивана Б. М. Зарубіжний досвід регулювання інвестиційної діяльності та можливості його використання в Україні.
Розглянуто досвід окремих зарубіжних країн щодо формування ефективної системи державного регулювання міжнародної інвестиційної діяльності. Обґрунтовано можливості його адаптації до вітчизняних умов та визначено напрями регулювання інвестиційної діяльності в Україні.
Vyshyvana B. Foreign experience of investment activity regulation and possibility of its using in Ukraine.
The experience of certain foreign countries to effective system formation of the state regulation of international investment activity is considered. Possibilities of its adaptation to the domestic conditions are substantiated. Directions of investment policy regulation in Ukraine are determined.
Посилання
Загородников С. Регулирование прямых иностранных инвестиций в Венгрии, Польше и Чехии // Инвестиции в России. – 2004. – № 2. – С. 16–22.
Брыль Р. Инвесторы выбирают Польшу // Инвестгазета. – 10 мая 2005 г. – № 18–19 (497). – С. 6.
Мельник А. Трансформація системи державного регулювання економіки Європейських країн на завершенні 20- го століття // Вісник Тернопільської академії народного господарства. – Спеціальний випуск. – 2001 р. – Ч. 1. – С. 41–47.
Бергер Я. Использование иностранных инвестиций в Китае // Инвестиции в России. – 2004. – № 3. – С. 7–11.
Стеченко Д. М. Державне регулювання економіки. – К. : МАУП, 2000. – 176 с.
Іноземні інвестиції в Україні. – К. : Редакційно-видавниче відділення Укр. ІНТЕІ, 2004. – 248 с.
Павличенко Р. Регулирование прямых иностранных инвестиций : тенденции и проблемы // Мировая экономика и международные отношения. – 2001. – № 4. – С. 30–35.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).