ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ
Анотація
Вишивана Б. М. Проблеми та перспективи міжнародної економічної інтеграції України.
Обгрунтовано необхідність міжнародної економічної інтеграції як однієї з передумов реального економічного зростання в Україні. Проаналізовано вплив глобалізаційних процесів на обсяги залучених іноземних інвестицій. Визначено основні проблеми та запропоновано можливі шляхи усунення перешкод у процесі міжнародної економічної інтеграції України у контексті підготовки її до вступу в СОТ.
Vyshyvana B. Problems and perspectives of international economic integration of Ukraine.
In this paper, necessity of international economic integration if one of the preconditions of real economic growth in Ukraine are substantiated. Determined the main problems and the ways of the elimination of barriers to the integration of Ukraine to the WTO, collaboration with the European Union have been suggested.
Посилання
Маркіна Т. Вступ до СОТ до кінця 2005 року : важко, але реально // Урядовий кур’єр. – 17 лютого 2005 року, № 30. – С. 5.
Міщенко В. Фінансово-економічні складові реалізації інтеграційних процесів // Вісник НБУ. – № 10. – 2003 р. – С. 16–17.
Перспективи діяльності України на ринках ЄС// Діловий вісник. – № 7 (122).– 2004 р. – С. 10–11.
Українська інвестиційна газета. Нормативна база. – 1 лютого 2005 р. – № 4–5. – С. 4–48.
Шпірко А., Смахтіна Л. Україна і світ : шляхи поглиблення співробітництва // Вісник НБУ. – № 10. – 2003 р. – С. 26–33.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).