МОДЕЛЬ БЮДЖЕТУ ВИТРАТ НА КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЮ ІННОВАЦІЙ
Анотація
Ляшенко О. М., Булавська Г. О. Модель бюджету витрат на комерціалізацію інновацій.
Висвітлено проблеми управління фінансуванням комерціалізації інновацій, і зокрема, проблему формування бюджету комерціалізації. Розроблено модель планування витрат на комерціалізацію винаходу при різних способах фінансування бюджету комерціалізації та з врахуванням бюджетних обмежень, що зумовлюють змінний характер розподілу витрат.
Lyashenko O., Bulavska H. The model of expenditures budget on innovation commercialization.
One of the problems of financial management in innovation commercialization – the budget process of commercialization – is investigated in the article. The authors have elaborated the model of expenditures planning for invention commercialization due to the different ways of commercialization budget financing and under budget restrictions’ procedure which assumes the variability of expenditures to be distributed.
Посилання
Антонюк Л. Л., Поручник А. М., Савчук В. С. Інновації : теорія, механізм розробки та комерціалізації. – К. : КНЕУ, 2003. – 394 с.
Василенко В. О., Шматко В. Г. Інноваційний менеджмент. – К. : Центр навчальної літератури, 2005. – 445 с.
TCO Mission. NIU Technology Commercialization. http://einnovatel.inetu.net/tco
Technology Transfer Process. NIU Technology Commercialization. http:// einnovatel.inetu.net/tco/techtrans.htm
Zylstra S. G. Technology Transfer and Commercialization of University Performed Research: The Arizona Experience. http:// www.aaas.org/spp/rd/ch25.pdf.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).