ПРОБЛЕМИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Анотація
Смалюк Г. Ф., Булавська Г. О. Проблеми інноваційного розвитку економіки України.
Розглянуто основні аспекти інноваційного розвитку економіки України. Досліджено причини відставання та запропоновано шляхи підвищення конкурентоспроможності нашої держави в світовій високотехнологічній економіці.
Smalyuk G., Bulavska H. The problems of innovative development of economy of Ukraine.
The basic aspects of innovative development of economy of Ukraine are considered. The reasons of lag are explored and the ways of increase competitiveness of the state in a world hitech economy are offered.
Посилання
Закон України “Про інвестиційну діяльність” з останніми змінами від 3 лютого 2004 року N 1407-IV/.
Андрощук Г. Зарубежный опыт стимулирования инновационной деятельности // Бизнес-информ. – 2006. – № 3. – С. 20–21.
Жилянська О. І. Розвиток інноваційної інфраструктури // Фінанси України – 2005. – № 7 – С. 57
Касич А. Зміст та завдання державної інноваційно-інвестиційної політики України // www.intellect.org.ua // Офіційний сайт Департаменту інтелектуальної власності.
Ковальчук С. С. Інноваційна діяльність як пріоритет економічного розвитку України // Фінанси України – 2007. – № 7 – С. 96–99.
Лапечук П. Підтримка інноваційної діяльності. Досвід економічно розвинутих держав та України // Регіональна економіка. – 2007. – № 12. – С. 47–50.
Руда О. Л. Інноваційна діяльність – ефективний шлях розвитку економіки України // Формування ринкових відносин в Україні. – 2007. – № 9. – С. 3–5.
Завантаження
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які подають матеріали до наукового журналу Світ фінансів, погоджуються з наступними положеннями:
- Автори зберігають за собою всі авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, що дозволяє розповсюджувати даний матеріал із зазначенням авторства та первинної публікації в даному журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової статі у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати наукову статтю в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).